№ п/п Назва заходу Місце проведення Терміни проведення Висвітлення у засобах масової інформації, у т.ч. сайт БДМУ Відповідальні особи 1. Науково-практична конференцію з міжнародною участю «Пульмонологія та коморбідність» Палац «Академічний» БДМУ 28-29.03.2019 Прес-секретар Хухліна О.С. Іващук О.І. Безрук В.В. 2. VІ Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених BIMCO 2019 Палац «Академічний» БДМУ 02-05.04.2019 … Читати далі План заходів присвячених Дню науки в Україні Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет»